در حاشيه بركناري فرزاد حسني از كوله پشتي

 

پس از حاشیه هایی که در برنامه کوله پشتی و برخورد انتقادی شدید فرزاد حسنی مجری این برنامه با سردار رادان در حاشیه طرح امنیت اجتماعی به وجود آمد، موج اعتراض های گوناگون از سوی مقامات مختلف به سمت مجری این برنامه جهت گرفت به طوری که بی توجه به سلسله مراتب تولید برنامه های تلویزیونی مدیر گروه اجتماعی و مدیر شبکه سوم در سایه تاریکی باقی ماندند.

به گزارش خبرنگار «بازتاب»، شب گذشته تنها یک ساعت قبل از پخش برنامه کوله پشتی از شبکه سوم سیما، به علی زاهدی تهیه کننده این برنامه بر كناري فرزاد حسنی از اين برنامه اعلام می شود و ظرف مدت زمان کوتاهی امیرحسین مدرس به شبکه سوم رفته و اجرای این برنامه به وی سپرده شد.

كنار گذاشتن فرزاد حسنی از برنامه كوله پشتي منجر به بروز مباحثي درباره ممنوعيت تصويري وي در رسانه ملي شده است كه به خودی خود برای وی محاسن بسیاری خواهد داشت، از جمله اینکه به رغم خطایی که موجب تنبیه او شده، از فردا به چهره محبوب روزنامه ها و مجلات تبدیل شده و در کنار این باید منتظر اجرای برنامه های عمومی وی با ارقام نجومی مانند دیگر منع شده های تصویری در رسانه ملی بود.

متاسفانه برخي متولیان رسانه ملی ظاهرا قبل از اینکه به دلایل این ماجرا توجه کنند، علاقه وافری به حل صورت مساله داشته تا مشخص نشود، چرا در یک برنامه تلویزیونی که مباحث با نظر مدیر گروه و تایید مدیر شبکه و نظارت معاونت سیما تولید می شود، مجری تصمیم گیرنده اصلی به حساب آید!

البته پيش تر چهره هایی مانند شهریاری، آتش افروز، کوثری، اینالو، میرفخرایی و . . . ممنوعيت تصويري در رسانه ملي را تجربه کرده اند، هر چند و با گذر زمان و تغییر مدیریت ها دوباره به آنتن رسانه ملی بازگشتند.

اما در این سو نکته ای که بسیار مهم به نظر می رسد، پنهان شدن ماهیت نداشتن خط قرمز در رسانه ملی براساس تاکید مهندس ضرغامی در همایش افق رسانه است که تنها چند ماه پس از آن با برکناری یک مجری آغاز شده و می توان در این میان به عدم استقلال تصمیم گیری برای این معضل در داخل مجموعه سیما اشاره کرد که اختیار را به هر معترض بیرون از مدیریت رسانه ملی داد.

البته برکناری فرزاد حسنی از اجرای برنامه کوله پشتی بهانه ای برای شایعه تراشی های جالبی است که در روزهای آینده جالب تر هم خواهد شد.

بی شک اشتباه مسئولان رسانه ملی در پرورش آزمون و خطا گونه هر چهره ای به اینجا ختم می شود که باید پس از مدتی او را این گونه و با این روش غیر حرفه ای از گود بیرون کند!

منبع  

فرزاد حسني اخراج شد

متصل

Advertisements

20 دیدگاه»

  asheghmajid wrote @

اين دروغ محضه

  ali wrote @

بحث دوستانه ی جناب رادان با فرزاد بسیار عادی بود و البته مرور مسایل روزمره ی جامعه و با انتقادی سازنده که فقط واسه دو روز ورد زبان مردم بود و بس حالا چرا اینقدر گنده اش کردند واقعا جالب شده ومثله اینکه بعضی ها واقعا دوست دارند چهره های خیلی عامیانه رو بزرگ کنند وتبدیل به یک قهرمان کنند ما هم سردار رادان رو دوست داریم هم فرزاد رو. به امید ازادی بیان کامل در پرتو جامعه ی واقعا اسلامی

  مریم wrote @

حقش بود

  نسرین wrote @

با این نوشته تون خودتون شدید یه پا شایعه ساز.

  مریم 2 wrote @

سلام. اینا همش یه مشت شایعس، باور نکنید.
فقط هر کی شما رهی حسنی رو داره به منم بده.ممنون میشم
اگه خواستید بدید بگید ادرس ایمیل بذارم

  عليرضا بهادراني wrote @

زود نميتوان قضاوت كرد .
ولي هرچه هست زير سر آقاي كميل كاوه است.
نبايد اينكار را ميكردند.

  parastoo wrote @

salam man az in kare ahmaghaneye sedaosima vaghean narahat shodam akhe yeki nist be in ha bege aghle kol mojrie be in ba shoori o ba tajrobaro var midaran va jash on mongol ro mizaran ! in koja o on koja !!! dar zemn maryam jon hich ham haghesh nabod bichare 3 sal zahmat keshide bod!!!

  رزسپید wrote @

من واقعا علت غیبت آقای حسنی رو تو کوله پشتی نمی دونم ولی اگه به خاطربیماربودنش باشه پس چراتوشبکه های دیگه برنامه اجرامیکنه وسرحال هم هست.اگرهم بخاطررفتاراون شبش باسرداررادان هست خوب درسته که ایشون کمی تندرفتن ولی این روش درستش نبودکه بخوان ایشون رو ازبرنامه اخراج کنن.بالاخره هرکسی آبرویی داره.ایشون که درآخربرنامه ازسرداررادان تشکروقدردانی کردن وبرنامه به خوبی تموم شدپس چرادیگه … واینو بدونیدهرکسی که واقعااجراهای فرزادحسنی رودوست داره وبرنامه هاشو میبینه یامیشنوه با اخراج اون ازکوله پشتی نظرش عوض نمیشه .اینوگفتم برای اون کسایی که سعی میکنن ومیخوان چهره یه شخصیتی رودرنظرمردم تیره وتارکنن وموفق هم نخواهندشد.

  سوسن wrote @

من قبول دارم که آقای حسنی در برنامه ی سردار رادان خیلی تند رفت ولی به این حرفا
نمیشه راحت اعتماد کرد اگر میخواستند اخراجش کنند همون هفته اول این کارو میکرد
ند.

  زهرا wrote @

واقعا اخراج ایشون کار به جایی بود ایشون فکر کرده کیه که انقدر با یه مقام مسئول تند برخورد میکنه و رفتار طلبکارانه از خودش نشون می ده . هر چقدر سردار هیچ چی نگفت اقای حسنی تند تر برخورد کرد فکر کرد حالا خیلی دیگه مجریه

از باعث و بانی این کار تشکر می کنم در ضمن وضع ظاهر ایشون اصلا برای برنامه ی تلوزیونی مناسب نبود.

  ناشناس wrote @

سلام اومدم پیام بذارم و برم همین
من فکر میکنم اینجا یه سری آدم جمع شدند و فقط دارن حرف میزنن این بی انصافیه که یه طرفه بریم به محکمه نه من نمیگم کار آقای حسنی درست بوده …نه ولی اینرو هم قبول ندارم که بخوایم آقای سردار رادان رو به چشم فرشته ی مهربون و آقای حسنی رو به چشم شیطون ببینیم من فک میکنم آدما نمیتونن درباره ی همدیگه قضاوت کنن اونم با دیدن رفتار و کر دار دو نفر در کمتر از 2 ساعت خدای مهربون ما وقتی عمرمون تموم شد و دیگه وقتی برا انجام دادن کارامون نداشتیم اونوقت در موردمون قضاوت میکنه خدایی که از اصل و نسب ما و تمام وجودمون خبر داره با اون علم بینهایتش اونوقت قضاوت میکنه و ما آدما ……………………………… یکم که فکر کنیم میبینیم به کارای بقیه بیشتر از کارای خودمون فکر میکنیم نه عزیزم این رسم آدم بودن نیس

  مهدیه wrote @

راستی اسمم رو یادم رفت خوب چی باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مهدیه چطوره؟

  ناشناس wrote @

عزيزان من….دوستان و همكاران عزيز من در سايت وزين تهمت…امروز ما دور هم جمع شديم
كه بگيم فرزاد آشوبي هم خوب بازي مي كنه ها…!

  ناشناس wrote @

از اون بالا كفتر ميايَ …………………….يك تنه دخترم دل خوشيه بابا هميشه……..
يه وقت فكر نكني من ديوونم ها…فقط مي خواستم بگم روزتون قبول!!!!!

  اردوان wrote @

فرزاد حسنی آخر مجریه به اونایی که میگن در ایران آزادی بیان هست میخوام بگم خیلی با حالین معنی آزادی بیان رو هم دیدیم

  شهرزاد wrote @

دست فرزاد درد نکنه . دمش گرم . اون رادان حقش بدتر از اینام بود .

  سهيلا wrote @

بايد بگم كه فرزاد حسني حقش بود حال كرديم مرتيكه ي نفهم فكر كرده خيلي داراي مقام كه با سردار مملكت اين طوري حرف ميزنه .همچين ميگفت من شناختن و گفتن حسني حسني كه انگار رئيس جمهوري.رهبري چيزي بوده و ما خبر نداشتيم.شهرزاد خانم شما كه ميگيد رادان حقش بود چي حقش بود اونو كه تازه همه گفتن عجب آدم باكمالاتي كه حال اين مجري بيادب و نفهم رو نگرفته اما در عوضش صدا وسيما حال اين حسني رو گرفت و حقش گذاشت كف دستش كه ديگه حرف دهنشو بفهمه واول يه ذره حرفي رو كه ميخواد بزنه مزه مزه كنه بعد حرف بزنه.بعد به كوري چشم حسودان كه دلشون از اينجا پر كه نميذارن توي يه كشور اسلامي هر كاري بكنن اين حرفها رو ميزنن.بايد بگم توي ايران خيلي هم آزادي و آزادي بيان( تا اينكه آزادي رو چي تعبير كرد) اگه ناراضي هستيد ميتونيد بريد كسي جلوتون نگرفته دو تا آدم كمتر بهتر.و سندي هم كه ميگم ايران خيلي آزاده ومردمش طرفدار اون هستن از جمعيت راهپيمايان ديروز ميشه حدس زد و به صحت حرفهاي من پي برد.

  Saber wrote @

بسیار بسیار بسیار کار پسندیده ای بود این پسره مزخرف فک کرده کیه .
ششششششششششللللللللللللللللغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغغمممممممممممممم

  mehri wrote @

فرزاد حسني تو اولين كسي نيستي كه باهات اين جور برخورد ميشه وآخرين كس هم نخواهي بود خوب دهن رادان رو و امثال اونرو بستي ببين به چه روزي افتادن كه از بيكاري تو رو اخراج كردن
بابا دمت گرم

  احمد wrote @

دستت درست اين حرفا رو كه به رادان مي زدي و هي بهش گير ميدادي حال مي كردم كه نمي تونست جوابت رو پيداكنه


پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: